• BEZPIECZEŃSTWO

•    W dniu 19 lutego wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z panią Edytą Wiżlańską, funkcjonariuszką Komendy Policji Powiatowej w Augustowie, która przekazała ważne informacje dotyczące cyberprzemocy. Natomiast pani z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z placówki terenowej w Augustowie przypomniała o zasadach bezpieczeństwa podczas pracy w gospodarstwie rolnym.

• Tłusty czwartek w Oddziale Przedszkolnym 3-5.

• Dzień jak co dzień – cóż za bzdura! Dziś w przedszkolu pączków góra. Małe pączki, duże pączki, dziś po nie sięgają rączki. I kalorii nikt nie liczy… Cóż za święto, czy ktoś wie? Tłusty czwartek ! Cieszmy się!

• ZDROWE DZIECI

• Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Państwa placówka otrzymuje właśnie dyplom potwierdzający osiągnięcia w ramach projektu „Zdrowe Dzieci”, realizowanego na zlecenie Ministerstwa Zdrowia. Dyplomy te zostały przyznane zarówno dla Państwa placówki, jak i dla Państwa pracowników.

Niniejsze wyróżnienie jest efektem zakończenia procesu szkoleń oraz pomyślnej weryfikacji nadesłanych dokumentów potwierdzających osiągnięcia w szkoleniu. Jest to zasłużone uznanie dla Państwa zaangażowania i profesjonalizmu, które przyczyniają się do tworzenia zdrowego środowiska dla dzieci.

Dyplomy dla Państwa pracowników zostaną również wysłane na ich prywatne maile osobną wiadomością. Jest to indywidualne wyróżnienie, które podkreśla ich wkład i zaangażowanie w rozwój Państwa placówki w ramach projektu „Zdrowe Dzieci”.

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć Państwa placówki oraz Państwa pracowników, które wpływają na rozwój i edukację wychowanków. Dziękujemy Państwu za ciężką pracę, pasję i oddanie.

Z wyrazami szacunku,

Agata Szymczykiewicz

Koordynatorka Projektów

Biuro realizatora projektu:

ADN Akademia Biznesu (dopisek „Zdrowe Dzieci”)

ul. Prosta 69, 00-838 Warszawa

www.zdrowedzieci.com mail: info@zdrowedzieci.com

• TŁUSTY CZWARTEK

• Wszelkie diety dziś na boku,

Tłusty czwartek jest raz w roku!”

​​​​​​​

Tłusty czwartek w naszej szkole minął na słodko, a to za sprawą kiermaszu zorganizowanego przez samorząd uczniowski. Stoły uginały się od pysznych pączków z dżemem, faworków, babeczek i ciast. Słodkości musiały być przepyszne, ponieważ znikały błyskawicznie, aby ich skosztować trzeba było odstać swoje w długiej kolejce. Pragniemy podziękować Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Bargłówce, uczennicom, uczniom oraz Wszystkim mamom uczniów Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Augusta w Tajnie Starym za przygotowanie tych pysznych słodkości. Szczególne podziękowania składamy pracownikom Urzędu Gminy w Bargłowie Kościelnym za wsparcie finansowe kiermaszu. Dzięki Wam mieliśmy możliwość obchodzenia tłustego czwartku zgodnie z tradycją. Uzbierane pieniążki zostaną przeznaczone na zakup klocków Lego do świetlicy szkolnej. Zebraliśmy 2012,55 zł.